Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Gyártó: PETERSON®
- Anyag: természetes bőr
- Magasság: 9 cm
- Szélesség: 13 cm
- Mélység: 4 cm
- Érmefoglalatok száma: 3
- Bankjegyrekeszek száma: 3
- Kártyahelyek száma: 5
- Dokumentumfoglalatok száma: 4
- Súly: 225 g
- Orientáció: vízszintes
- Külső rögzítés: pattintós rögzítő
- Jármű-nyilvántartáshoz illeszkedik: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | kék |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9 cm |
| Szélesség | 13 cm |
| Anyag típusa | GCL |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | kék |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9 cm |
| Szélesség | 13 cm |
| Anyag típusa | GCL |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca PTN 2549-BO Piros
7.990 Ft
Bőr pénztárca PTN N008-PCA TAN
7.990 Ft
Női bőrtárca PTN 2550-BO Fekete
7.990 Ft
PTN TP26-D utazótáska kék
7.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft