Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- Magasság: 37 cm
- Szélesség: 85 cm
- Mélység: 34 cm
- Űrtartalom: kb. 107 liter
- A felső fogantyúk magassága: 24 cm
- Maximális hevederhossz: 120 cm
- Frekeszek: 1
- Zsebek: 3
- Hardver színe: ezüst
- Súly: 1,2 kg
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | kék |
| Szélesség | 85 cm |
| mélység | 34 cm |
| kategória | utazás |
| Magasság | 37 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | kék |
| Szélesség | 85 cm |
| mélység | 34 cm |
| kategória | utazás |
| Magasság | 37 cm |
Hasonló termékek
Peterson Férfi pénztárca
7.990 Ft
Utazótáska PTN TP26-D
7.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN 2549-BO Piros
7.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft