Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Gyártó: PETERSON®
- Anyag: természetes bőr
- Magasság: 10 cm
- Szélesség: 19 cm
- Mélység: 3 cm
- Érmefoglalatok száma: 1 (dupla)
- Bankjegyrekeszek száma: 1
- Kártyafoglalatok száma: 14
- Dokumentumfoglalatok száma: 3
- Súly: 260 g
- Orientáció: vízszintes
- Külső rögzítés: karabiner, karabinerhorog
- Hardver színe: ezüst
- A jármű rendszámtáblájához illeszkedik: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Orientáció | Vízszintes |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 19 cm |
| Érmezseb | csattal zárva |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Orientáció | Vízszintes |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 19 cm |
| Érmezseb | csattal zárva |
Hasonló termékek
Peterson Férfi pénztárca
8.990 Ft
Bőr pénztárca PTN 22310L-VT fekete
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft