Leírás és Paraméterek
PTN 339.01 2-1-1 BL+
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 10 cm |
| Magasság | 12,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 10 cm |
| Magasság | 12,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
PETERSON PTN 304G RFID bőr pénztárca
8.990 Ft
Peterson Férfi pénztárca
8.990 Ft
Peterson Valódi Bőr Férfi pénztárca
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft