Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Márka: Always Wild®
- Magasság: 10 cm
- Szélesség: 8 cm
- Mélység: 2 cm
- Zsebtasakok száma: 1
- Kártyafoglalatok száma: 3
- Csat: nincs
- Hardver színe: ezüst
- Anyag: borjúbőr
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Always Wild |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | Nincs zseb |
| RFID védelem | Nem |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 8 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Always Wild |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | Nincs zseb |
| RFID védelem | Nem |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 8 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft