Leírás és Paraméterek
N015-VTK-D-4992 SZEMÖLDÖK
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Always Wild |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 11,7 cm |
| Hosszúság | 9,3 cm |
| mélység | 2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Always Wild |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 11,7 cm |
| Hosszúság | 9,3 cm |
| mélység | 2 cm |
Hasonló termékek
Bőr pénztárca ALWAYS WILD N4-JEANS
4.990 Ft
ALWAYS WILD MR03-SNN bőr pénztárca
4.990 Ft
Férfi bőr pénztárca N310-MWH Barna
4.990 Ft
ALWAYS WILD Férfi pénztárca
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft