Leírás és Paraméterek
Férfi bőr pénztárca N0035L-CCD Fekete
- Kiváló minőségű marhabőrből varrt pénztárca fekete színben;
- Biztonságos - RFID technológiával felszerelt, amely megvédi a tárcát a tolvajoktól a kártyaolvasó segítségével;
- Praktikus - könnyen elfér a nadrág- vagy kabátzsebben anélkül, hogy megnyúlna;
- Praktikus és tágas - kiterjedt részekkel rendelkezik nagyon intuitív módon, a belső tér szervezése elsőrangú;
- Ajándékdobozban mellékelve.
Belseje
A pénztárca belsejében:
- 5 dedikált kártyafiók;
- 2 átlátszó dokumentumzseb;
- 1 átlátszó fotózseb.
A rekeszek belülről béleltek, hogy megvédjék a bőrt a kopástól.
Pénzszekció
Az érme- és bankjegyzsebekben bőséges mennyiségű készpénz fér el.
- 1 pattintható zseb azérmék számára;
- Abankjegyek 2 nyitott, széles rekeszben tárolhatók.
A dupla bankjegyzseb hasznos annak az embernek, aki két pénznemet használ.
Műszaki adatok
- Márka: Always Wild®.
- magasság: 8,5 cm
- szélesség: 11 cm
- mélység: 2 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafiókok száma: 5
- iratrekeszek száma: 2
- gépjármű-nyilvántartási szám: nincs
- külső rögzítés: pattintós rögzítés
- díszdoboz: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Always Wild |
| Anyag | Bőr |
| Orientáció | Vízszintes |
| Fő szín | fekete |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| Szélesség | 11 cm |
| mélység | 2 cm |
| Kapocs | Igen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Always Wild |
| Anyag | Bőr |
| Orientáció | Vízszintes |
| Fő szín | fekete |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| Szélesség | 11 cm |
| mélység | 2 cm |
| Kapocs | Igen |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft