Leírás és Paraméterek
szélesség: 13cm
magasság: 9cm
mélység: 3cm
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Rovicky |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 13 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Rovicky |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 13 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca R-N19-ZPT D.Blue
10.990 Ft
Női PU pénztárca R-POR-01-V36 Red
12.990 Ft
Női bőr pénztárca R-N22-ZPT D.Blue
10.990 Ft
Peterson pénztárca R-POR-0-D2 piros
12.990 Ft
Peterson pénztárca R-POR-01-HRH ezüst
12.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft