Leírás és Paraméterek
Könnyű és funkcionális Peterson hátizsák, tartós poliészter anyagból készült, ellenáll a sérüléseknek. A minimalista dizájn a folton lévő logóval tökéletes mindennapi használatra - edzéshez, vásárláshoz vagy rövid kirándulásokhoz.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | többszínű |
| Modell | 03 |
| Szélesség | 38 cm |
| Magasság | 46 cm |
| mélység | 17 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | többszínű |
| Modell | 03 |
| Szélesség | 38 cm |
| Magasság | 46 cm |
| mélység | 17 cm |
Hasonló termékek
Peterson Hátizsák PTN 77708 Fekete
3.990 Ft
Peterson Hátizsák PTN 77708 Fekete
3.990 Ft
Peterson Hátizsák PTN 77709 PRT-1
3.990 Ft
Peterson Hátizsák PTN 77709 PRT-2
3.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft