Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- kapacitás: 20 L
- magasság: 40 cm
- szélesség: 25 cm
- vastagság: 20 cm
- fogantyú magassága: 12 cm
- a merevítő maximális hossza: 90 cm
- rekeszek: 1
- zsebek: 1
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | szürke |
| Hosszúság | 40 cm |
| Szélesség | 25 cm |
| mélység | 20 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| kategória | utazás |
| Különleges jellemzők | fogantyútartó a bőröndhöz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | szürke |
| Hosszúság | 40 cm |
| Szélesség | 25 cm |
| mélység | 20 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| kategória | utazás |
| Különleges jellemzők | fogantyútartó a bőröndhöz |
Hasonló termékek
Peterson Hátizsák PTN 77709 PRT-1
3.990 Ft
Peterson Hátizsák PTN 77709 PRT-2
3.990 Ft
Peterson Hátizsák PTN 77709 PRT-3
3.990 Ft
Peterson Hátizsák PTN 77708 Fekete
3.990 Ft
Peterson Hátizsák PTN 77708 Fekete
3.990 Ft