Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Márka: Peterson®
- magasság: 7 cm
- szélesség: 9,5 cm
- mélység: 2,5 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 1
- kártya-/dokumentumrekeszek száma: 1
- a külső zár típusa: pattintós zár, pattintós zár
- a hardver és a zárak színe: ezüst
- ajándékdoboz: Igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | rózsaszín |
| Orientáció | Vízszintes |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Anyag típusa | GCL |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Magasság | 7 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 1-5 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | rózsaszín |
| Orientáció | Vízszintes |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Anyag típusa | GCL |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Magasság | 7 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 1-5 |
Hasonló termékek
Női öko pénztárca PTN 001-WD8 NAVY
4.990 Ft
Női öko pénztárca PTN 007-SF7 Piros
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft