Leírás és Paraméterek
Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | többszínű |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 9,5 cm |
| mélység | 3 cm |
| Magasság | 7,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | többszínű |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 9,5 cm |
| mélység | 3 cm |
| Magasság | 7,5 cm |
Hasonló termékek
Bőr pénztárca RD-25-GCL Magenta
4.990 Ft
Női öko pénztárca PTN 0015-MLF Piros
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft