Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Gyártó: PETERSON®
- Anyag: természetes bőr
- Magasság: 8 cm
- Szélesség: 12 cm
- Mélység: 2,5 cm
- Érmefoglalatok száma: 1
- Bankjegyrekeszek száma: 1
- Kártya-/dokumentumfoglalatok száma: 5
- Orientáció: vízszintes
- Külső rögzítés: pattintós rögzítő, karabinerhorog
- Súly: 213 g
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | szürke |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 12 cm |
| Magasság | 8 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | szürke |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 12 cm |
| Magasság | 8 cm |
Hasonló termékek
PETERSON PTN 42123-SH RFID bőr pénztárca
11.990 Ft
PETERSON PTN MC-411 RFID bőr pénztárca
11.990 Ft
Peterson Női pénztárca
11.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN ST-409 Snake
11.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft