Leírás és Paraméterek
Tárca felszerelve:
- 2 érmezsebbel, köztük egy cipzáras zsebbel;
- 3 tágas, teljes hosszúságú bankjegyrekesz;
- 6 bankkártyahely;
- 1 átlátszó ablak dokumentum vagy fénykép számára;
- további függőleges tárolórekeszek;
- hátsó, teljes méretű "gyors" zseb.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 17 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 17 cm |
Hasonló termékek
PETERSON PTN MC-467 RFID bőr pénztárca
10.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN BC-411 Fekete
9.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN 42106-BF Ezüst
9.990 Ft
Peterson Valódi bőr Pénztárca
9.980 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft