Leírás és Paraméterek
Specifikáció:
- Magasság: 9,5 cm
- Szélesség: 18 cm
- Mélység: 3,5 cm
- Érmefoglalatok száma: 1
- Bankjegyfoglalatok száma: 3
- Kártyahelyek száma: 14
- Nagyobb dokumentumok számára kialakított rekeszek száma: 2
- tájolás: vízszintes
- záródás: pattintós zárószerkezet
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 18 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 18 cm |
Hasonló termékek
PETERSON poliészter hátizsák PTN PL-FH04
14.990 Ft
Peterson Női Pénztárca
14.990 Ft
Peterson Férfi táska
14.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft