Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- kapacitás: 24 L
- magasság: 40 cm
- szélesség: 30 cm
- mélység: 20 cm
- a hám maximális hossza: 96 cm
- a fogantyú magassága: 5 cm
- rekeszek száma: 2
- zsebek száma: 7
- mobileszköz rekesz méretei [h x b]: 31 x 29,5 cm
- záródás: cipzár
- szerelvények színe: ezüst
- súly: 980 g
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | hidrofób szövet |
| Fő szín | szürke |
| Hosszúság | 40 cm |
| Szélesség | 30 cm |
| mélység | 20 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| kategória | utazás |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | hidrofób szövet |
| Fő szín | szürke |
| Hosszúság | 40 cm |
| Szélesség | 30 cm |
| mélység | 20 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| kategória | utazás |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft