Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Márka: PETERSON®
- Anyag: valódi bőr
- Magasság: 9 cm
- Szélesség: 14,5 cm
- Mélység: 3,5 cm
- Érmefoglalatok száma: 1 (dupla)
- Bankjegyfoglalatok száma: 1
- Kártyafoglalatok száma: 14
- Dokumentumfoglalatok száma: 3
- Orientáció: vízszintes
- Külső záródás: pattintós zár, cipzár
- RFID STOP: igen
- Ajándékdoboz: igen
- Tartalmazza a regisztrációs tanúsítványt: igen
- Súly: 260 g
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9 cm |
| Szélesség | 14,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9 cm |
| Szélesség | 14,5 cm |
Hasonló termékek
Peterson Valódi bőr Pénztárca
8.990 Ft
Peterson Férfi pénztárca
8.990 Ft
Peterson Férfi pénztárca
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft