Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- Magasság: 13 cm
- Szélesség: 9,5 cm
- Vastagság: 1,5 cm
A tárca tartalmazza:
- A tárca tartalmaz: tágas érmezseb;
- dupla bankjegyzseb;
- 8 hitelkártyahely;
- 3 átlátszó zseb a regisztrációs kártya tárolására;
- belső cipzáras zseb;
- további függőleges tárolórekeszek;
- belső rögzítés masszív patentos zárral;
- karcsú.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
| mélység | 1,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
| mélység | 1,5 cm |
Hasonló termékek
Peterson Férfi pénztárca
8.990 Ft
Peterson Férfi pénztárca
8.990 Ft
Bőr pénztárca PTN 317 2-1-5 COGNAC
8.990 Ft
Peterson Valódi bőr Pénztárca
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft