Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Gyártó: PETERSON®
- Anyag: ökológiai bőr
- Magasság: 10 cm
- Szélesség: 20 cm
- Mélység: 3 cm
- Érmefoglalatok száma: 1
- Bankjegyrekeszek száma: 2
- Kártyahelyek száma: 11
- Nagyobb dokumentumok számára kialakított rekeszek száma: 2
- Orientáció: vízszintes
- Külső rögzítés: pattintós zár, cipzár
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 20 cm |
| Kártyafiókok száma | 10+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 20 cm |
| Kártyafiókok száma | 10+ |
Hasonló termékek
Női PU pénztárca PTN 011-LAK Fehér
4.990 Ft
Peterson Táska
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft