Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- márka: PETERSON®
- anyag: természetes bőr
- magasság: 7,5 cm
- szélesség: 10 cm
- mélység: 2 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 1
- kártya-/dokumentumrekeszek száma: 7
- Csat: nincs
- RFID-stop: igen
- rendszámtáblatartó: nincs
- ajándékdoboz: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 10 cm |
| Anyag típusa | GCL |
| Magasság | 7,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 10 cm |
| Anyag típusa | GCL |
| Magasság | 7,5 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft