Leírás és Paraméterek
Specifikáció:
- Magasság: 10 cm
- Szélesség: 19 cm
- Mélység: 3 cm
- Érmefoglalatok száma: 1
- Bankjegyfoglalatok száma: 3
- Kártyahelyek száma: 9
- Nagyobb dokumentumok számára kialakított rekeszek száma: 2
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 19 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 19 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
PETERSON PTN ST-467 RFID bőr pénztárca
11.990 Ft
Peterson Valódi bőr Pénztárca
11.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN BC-467 Fekete
11.990 Ft
Női bőrtárca PTN 2537-BO Kék
11.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft