Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- Márka: PETERSON®
- Anyag: PU
- Magasság: 16,5 cm
- Szélesség: 17 cm
- Telefonzseb: 18x10 cm, átló 17 cm (6,7" méretű telefonokhoz)
- Súly: 280g
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 16,5 cm |
| Szélesség | 17 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 16,5 cm |
| Szélesség | 17 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft