Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Gyártó: PETERSON®
- Anyag: természetes bőr
- Magasság: 9,5 cm
- Szélesség: 11 cm
- Mélység: 2 cm
- Érmefoglalatok száma: 1
- Bankjegyrekeszek száma: 1
- Kártyahelyek száma: 3
- Nagyobb dokumentumok számára kialakított rekeszekszáma: 1
- Orientáció: vízszintes
- Külső záródás: nincs
- Befér a forgalmi engedélybe: igen (fedél nélkül)
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 12 cm |
| Szélesség | 11 cm |
| mélység | 2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 12 cm |
| Szélesség | 11 cm |
| mélység | 2 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft