Leírás és Paraméterek
szélesség: 10cm
magasság: 15.5cm
mélység: 3cm
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | többszínű |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 10 cm |
| Hosszúság | 15,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | többszínű |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 10 cm |
| Hosszúság | 15,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft