Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Márka: PETERSON®
- magasság: 13 cm
- szélesség: 10 cm
- mélység: 3 cm
- érmefoglalatok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafiókok száma: 8
- dokumentumrekeszek száma: 5
- külső zár: nincs
- hardver színe: régi arany
- RFID ötvözet: igen
- járműnyilvántartás: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 10 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 10 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Peterson Valódi bőr Pénztárca
8.990 Ft
Valódi bőr Peterson Férfi pénztárca
8.990 Ft
Peterson Valódi bőr Pénztárca
8.990 Ft
Peterson Férfi pénztárca
8.990 Ft
Peterson Férfi pénztárca
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft