Leírás és Paraméterek
PTN 303P-02-5576 HUN
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Magasság | 12 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Magasság | 12 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
Valódi bőr Peterson Férfi pénztárca
8.990 Ft
Peterson Valódi bőr Pénztárca
8.990 Ft
Peterson Férfi pénztárca
8.990 Ft
Peterson Valódi bőr Pénztárca
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft