Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- márka: PETERSON®
- anyag: természetes bőr
- magasság: 10 cm
- szélesség: 12,5 cm
- mélység: 2 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafiókok száma: 11
- iratrekeszek száma: 4
- lánc hossza: 49 cm
- záródás: cipzár
- RFID stop: igen
- járműnyilvántartáshoz illeszkedik: igen
- díszdoboz: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Bőr pénztárca PTN N005L-PCA D.BROWN
7.990 Ft
Bőr pénztárca PTN 22302L-VT fekete
7.990 Ft
PTN KA-26 Piros+fekete bőr pénztárca
7.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft