Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 17,5 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 17,5 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Hasonló termékek
Női PTN PS329-MLF fekete pénztárca
7.990 Ft
Peterson Valódi bőr Pénztárca
7.990 Ft
Bőr pénztárca PTN N008-PCA D.BROWN
7.990 Ft
Női pénztárca PTN PS445-MLF Red
7.990 Ft
Peterson pénztárca PTN PX25-PF2 Blue
7.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft