Leírás és Paraméterek
Sportos egyrekeszes hátizsák, Rengeteg zsebbel és usb kábelporttal felszerelve. Kiváló minőségű poliészterből készült. Kényelmes, állítható pántokkal felfüggesztve.
Tulajdonságok:
- Márka: PETERSON®
- magasság: 43 cm
- szélesség: 31 cm
- mélység: 12 cm
- maximális merevítő hossza: 75 cm
- a nagy belső zseb méretei: 30 x 27 cm
- a fogantyú magassága: 3 cm
- rekeszek: 1
- zsebek: 9
- záródás: cipzár
- a szerelvények színe: fekete
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Fő szín | fekete |
| Hosszúság | 43 cm |
| Szélesség | 31 cm |
| mélység | 12 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| kategória | utazás |
| Különleges jellemzők | fogantyútartó a bőröndhöz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Fő szín | fekete |
| Hosszúság | 43 cm |
| Szélesség | 31 cm |
| mélység | 12 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| kategória | utazás |
| Különleges jellemzők | fogantyútartó a bőröndhöz |
Hasonló termékek
Peterson Férfi Pénztárca
5.990 Ft
Peterson 100% Recyclex Válltáska
5.990 Ft
Peterson Férfi pénztárca
5.990 Ft
PTN bőr pénztárca RD-17-GCL-Y RRR
5.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft