Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- Magasság: 8,5 cm
- Szélesség: 10,5 cm
- Vastagság: 2 cm
A pénztárca tartalmazza:
- A tárca tartalmaz: Kártya- és névjegykártya rekeszek száma: 20
- Oldalsó rekeszek száma: 2
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | Nincs zseb |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| Szélesség | 10,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | Nincs zseb |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| Szélesség | 10,5 cm |
Hasonló termékek
PETERSON PTN BC-105 bőr tok
4.990 Ft
Peterson 100% Recyclex Hátizsák
4.990 Ft
Női öko pénztárca PTN 003-F Piros
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft