Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- kapacitás: 20 L
- magasság: 40 cm
- szélesség: 25 cm
- vastagság: 20 cm
- fogantyú magassága: 9 cm
- a hevederek maximális hossza: 90 cm
- rekeszek: 1
- zsebek: 2
- a szerelvények és a zárak színe: fekete
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Fő szín | többszínű |
| Hosszúság | 40 cm |
| Szélesség | 25 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| kategória | utazás |
| Különleges jellemzők | fogantyútartó a bőröndhöz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Fő szín | többszínű |
| Hosszúság | 40 cm |
| Szélesség | 25 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| kategória | utazás |
| Különleges jellemzők | fogantyútartó a bőröndhöz |
Hasonló termékek
Peterson Női pénztárca
10.990 Ft
Peterson Női Pénztárca
10.990 Ft
PETERSON PTN 204-VTBD RFID bőr pénztárca
10.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft