Leírás és Paraméterek
szélesség: 10,5 cm
magasság: 20.5cm
mélység: 3cm
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | kék |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Anyag típusa | BO |
| Szélesség | 10,5 cm |
| Hosszúság | 20 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | kék |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Anyag típusa | BO |
| Szélesség | 10,5 cm |
| Hosszúság | 20 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Peterson Férfi táska
11.990 Ft
PU női kézitáska PTN 8044-1 Bézs színű
11.990 Ft
PETERSON PTN 2519-BO RFID bőr pénztárca
11.990 Ft
Női bőr pénztárca BC-467 Navy
11.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft