Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | Bézs |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 8,5 cm |
| Hosszúság | 10,5 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | Bézs |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 8,5 cm |
| Hosszúság | 10,5 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Hasonló termékek
Bőr pénztárca RD-25-GCL Magenta
4.990 Ft
Női öko pénztárca PTN 0015-MLF Piros
4.990 Ft
Női öko pénztárca PTN 001-PA Piros
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft