Leírás és Paraméterek
TURENNE COL 3
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | LuluCastagnette |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | rózsaszín |
| Modell | panterka |
| Komory | 2 |
| Zsebek | 3 |
| Méret | kicsi (nem A4-es méret) |
| rögzítse | csúszka |
| Szélesség | 24 cm |
| Hosszúság | 17 cm |
| mélység | 9 cm |
| Pánt hossza | 155 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | LuluCastagnette |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | rózsaszín |
| Modell | panterka |
| Komory | 2 |
| Zsebek | 3 |
| Méret | kicsi (nem A4-es méret) |
| rögzítse | csúszka |
| Szélesség | 24 cm |
| Hosszúság | 17 cm |
| mélység | 9 cm |
| Pánt hossza | 155 cm |
Hasonló termékek
Női oldaltáska
11.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft