Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | Nem |
| Kapocs | nie |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 8,5 cm |
| Magasság | 16,5 cm |
| mélység | 1 cm |
| Kártyafiókok száma | 10+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | Nem |
| Kapocs | nie |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 8,5 cm |
| Magasság | 16,5 cm |
| mélység | 1 cm |
| Kártyafiókok száma | 10+ |
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft