Leírás és Paraméterek
RV-791-SLA-4934 DOT-
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | rózsaszín |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 15 cm |
| Hosszúság | 10,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | rózsaszín |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 15 cm |
| Hosszúság | 10,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
ROVICKY N4L-RVT RFID bőr pénztárca
6.990 Ft
R-RD-21-GCL-Q Woodrose bőr pénztárca
6.990 Ft
ROVICKY N62L-RVT RFID bőr pénztárca
6.990 Ft
ROVICKY Férfi pénztárca
6.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft