Leírás és Paraméterek
A Peterson női kis bőr pénztárca vízszintes elrendezésű, elegáns és praktikus kiegészítő. Kiváló minőségű bőrből készült, és kényelmes rendszerezést biztosít a kártyák és bankjegyek számára. Elegáns dobozba csomagolva, ideális ajándéknak.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 9 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Magasság | 7 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 9 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Magasság | 7 cm |
Hasonló termékek
Férfi bőr pénztárca PTN RM-12-BUF Barna
20.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft