Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | nie |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | lehet |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 8 cm |
| Magasság | 10,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 6-10 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | nie |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | lehet |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 8 cm |
| Magasság | 10,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 6-10 |
Hasonló termékek
Női öko pénztárca PTN 007-SF7 Fekete
20.990 Ft
Női öko pénztárca PTN 0015-HNL Piros
20.990 Ft
Férfi bőr pénztárca PTN RM-22-BUF Fekete
20.990 Ft
Férfi bőr pénztárca PTN RM-22-BUF Barna
20.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft