Leírás és Paraméterek
NANO SZÜRKE/BARNA
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | LuluCastagnette |
| Anyag | nejlon |
| Fő szín | szürke |
| Szélesség | 25 cm |
| Hosszúság | 36 cm |
| mélység | 12 cm |
| Különleges jellemzők | hely a laptopnak |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | LuluCastagnette |
| Anyag | nejlon |
| Fő szín | szürke |
| Szélesség | 25 cm |
| Hosszúság | 36 cm |
| mélység | 12 cm |
| Különleges jellemzők | hely a laptopnak |
Hasonló termékek
LULUCASTAGNETTE NANO hátizsák
20.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft