Leírás és Paraméterek
NANO NOIR/FEKETE
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | LuluCastagnette |
| Anyag | nejlon |
| Fő szín | fekete |
| Komory | 1 |
| Zsebek | 10 |
| Méret | nagy (A4-es méret) |
| rögzítse | csúszka |
| Különleges jellemzők | hely a laptopnak |
| Hosszúság | 36 cm |
| Szélesség | 25 cm |
| mélység | 13 cm |
| Hám hossza | 74 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | LuluCastagnette |
| Anyag | nejlon |
| Fő szín | fekete |
| Komory | 1 |
| Zsebek | 10 |
| Méret | nagy (A4-es méret) |
| rögzítse | csúszka |
| Különleges jellemzők | hely a laptopnak |
| Hosszúság | 36 cm |
| Szélesség | 25 cm |
| mélység | 13 cm |
| Hám hossza | 74 cm |
Hasonló termékek
LULUCASTAGNETTE NANO hátizsák
20.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft