Leírás és Paraméterek
55287-BRS-4720 SILVE
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Lorenti |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | ezüst |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 9,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Magasság | 7 cm |
| Kártyafiókok száma | 1-5 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Lorenti |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | ezüst |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 9,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Magasság | 7 cm |
| Kártyafiókok száma | 1-5 |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca 5157-WAV Navy
4.990 Ft
Női bőr pénztárca 423229-CEK Piros
4.990 Ft
Női bőr pénztárca 55287-BRS Gold
4.990 Ft
Női bőrtárca 55287-13 Multi
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft