Leírás és Paraméterek
423229-CEK-4652 PIROS
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Lorenti |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 9 cm |
| mélység | 3 cm |
| Magasság | 6,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Lorenti |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 9 cm |
| mélység | 3 cm |
| Magasság | 6,5 cm |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca 423229-CEK Fekete
4.990 Ft
Női bőrtárca 55287-STB Ezüst
4.990 Ft
Női bőr pénztárca 5157-BRS Ezüst
4.990 Ft
Női bőr pénztárca 5157-WAV Navy
4.990 Ft
Női bőr pénztárca 423229-STB Ezüst
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft