Leírás és Paraméterek
55020-SK-3658 LAZAC
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Lorenti |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | rózsaszín |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| Szélesség | 14 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Lorenti |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | rózsaszín |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| Szélesség | 14 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca 72401-GBL Fekete
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft