Leírás és Paraméterek
Férfi bőrtárca feltűnő dombornyomással. Buborékcsomagolásban - bemutatásra és értékesítésre kész. Funkcionalitás és stílus egy termékben.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Nincs márka |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | nie |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Magasság | 13 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Nincs márka |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | nie |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Magasság | 13 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
RFID bőrtárca N4C-VIN-14
7.990 Ft
Férfi bőr pénztárca N4C-VIN-C Barna
7.990 Ft
RFID bőrtárca N4C-VIN-09
7.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft