Leírás és Paraméterek
Paraméterek: -
- Magasság (cm-ben): 12,5
- Szélesség (cm-ben): 9,5
- Mélység (cm): 2
A tárca a következőket tartalmazza:
- Érmezsákok száma: 1
- Bankjegyzsebek száma: 2
- Kártyafoglalatok száma: 11
- Dokumentumrekeszek száma: 4
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | egyéb |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 10 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | egyéb |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 10 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
RFID bőrtárca N4C-VIN-14
7.990 Ft
RFID bőrtárca N4C-VIN-09
7.990 Ft
Férfi bőr pénztárca N4A-HP-BL Tan
4.990 Ft
Férfi bőr pénztárca N4A-HP-BL Rust
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft