Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Himawari |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | rózsaszín |
| Szélesség | 27 cm |
| mélység | 17 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| Különleges jellemzők | vízálló |
| Magasság | 38 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Himawari |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | rózsaszín |
| Szélesség | 27 cm |
| mélység | 17 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| Különleges jellemzők | vízálló |
| Magasság | 38 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft