Leírás és Paraméterek
1087-03
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Himawari |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | narancs |
| Szélesség | 28 cm |
| Magasság | 40 cm |
| mélység | 15 cm |
| Kapacitás | 13 l |
| A4 formátum | illeszkedik a |
| Különleges jellemzők | vízálló |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Himawari |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | narancs |
| Szélesség | 28 cm |
| Magasság | 40 cm |
| mélység | 15 cm |
| Kapacitás | 13 l |
| A4 formátum | illeszkedik a |
| Különleges jellemzők | vízálló |
Hasonló termékek
Himawari Hátizsák 1088M-01
12.990 Ft
Himawari Hátizsák 1087-09H
12.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft