Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- Márka: Himawari®
- Magasság: 40 cm
- Szélesség: 27 cm
- Mélység: 17 cm
- Kapacitás: 19 L
- A hám maximális hossza: 95 cm
- A fogantyú magassága: 10 cm
- A rekeszek száma: 1
- Zsebek száma: 9
- A mobileszköz számára kialakított nagyobb rekesz méretei [H x Sz]: 28,5 x 24 cm
- A kisebb, mobileszköz számára kialakított rekesz méretei [H x Sz]: 21,5 x 21 cm
- Rögzítés: cipzár
- Hardver színe: ezüst
- Súly: 620 g
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Himawari |
| Anyag | hidrofób szövet |
| Fő szín | szürke |
| Hosszúság | 40 cm |
| Szélesség | 27 cm |
| mélység | 17 cm |
| Magasság | 40 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Himawari |
| Anyag | hidrofób szövet |
| Fő szín | szürke |
| Hosszúság | 40 cm |
| Szélesség | 27 cm |
| mélység | 17 cm |
| Magasság | 40 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft