Leírás és Paraméterek
1085B 02(1)
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Himawari |
| Anyag | hidrofób szövet |
| Fő szín | sárga |
| Szélesség | 28 cm |
| Magasság | 41,5 cm |
| mélység | 14 cm |
| Különleges jellemzők | vízálló |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Himawari |
| Anyag | hidrofób szövet |
| Fő szín | sárga |
| Szélesség | 28 cm |
| Magasság | 41,5 cm |
| mélység | 14 cm |
| Különleges jellemzők | vízálló |
Hasonló termékek
HIMAWARI poliészter hátizsák 1085B-01(1)
12.990 Ft
HIMAWARI poliészter hátizsák 1085B-03
12.990 Ft
HIMAWARI 200-13 nejlon hátizsák
13.990 Ft
Himawari Hátizsák 24-08
13.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft