Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 8,5 cm |
| Magasság | 7 cm |
| mélység | 2 cm |
| Kártyafiókok száma |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 8,5 cm |
| Magasság | 7 cm |
| mélység | 2 cm |
| Kártyafiókok száma |
Hasonló termékek
Női PU pénztárca R-PKK-01 fekete
2.990 Ft
Női PU pénztárca R-PFF-01 Fekete
2.990 Ft
Női PU pénztárca R-PKK-02 Kék
2.990 Ft
Női PU pénztárca R-PKK-01 Red
2.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft